Endüstriyel ve Teknik Çeviri

Günaydın Tercüme bürosu olarak, İthalat İhracat piyasalarında Teknik tercümeler teknik ve idari şartnameleri, her türlü makine, ekipman, cihaz ve aracın kullanma kılavuzlarını, çeşitli resmi kurumların teknik ihale dokümanlarını, inşaat, madencilik, karayolları işlerini kapsayan dokümanları ve bu alanlarda uzmanlık gerektiren çevirileri kapsamaktadır.

 

Tercüme edilen belgeleriniz, Konularında Uzman en az 10 yıl deneyimli üniversite mezunu noter yeminli çevirmen kadrosuyla dil çözümlerinizi sağlamaktadır.

 

Günaydın Tercüme bürosu olarak, Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik dokümanlarınız tercüme edilmektedir.


Teknik tercümeler teknik ve idari şartnameleri, her türlü makine, ekipman, cihaz ve aracın kullanma kılavuzlarını, çeşitli resmi kurumların teknik ihale dokümanlarını, inşaat, madencilik, karayolları işlerini kapsayan dokümanları ve bu alanlarda uzmanlık gerektiren çevirileri kapsamaktadır. 

 

Teknik tercümede işinizi asla şansa bırakamazsınız. Teknik dokümanlar hayati önem arz eden dokümanlardır. Herhangi bir makinenin en ufak bir kablosunun adının bile yanlış tercüme edilmesi ya da cümle yapısında yapılabilecek en küçük hata makinenizin çalışmamasına ya da ciddi maddi ve manevi kayıpların ortaya çıkmasına neden olabilir. Günaydın Tercüme bürosu uzun yıllardır Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına teknik çeviri hizmeti vererek alanında uzmanlaşmış ve sadece teknik tercüme konusunda kendini kanıtlamış tercümanlarla çalışmaktadır.
<< Geri