Simültane Tercüme

Günaydın Tercüme Bürosu olarak, Simültane çeviri, genellikle geniş katılıma sahip büyük toplantı, kongre, konferans, televizyon yayınları gibi etkinliklerde özel ekipmanlar yardımıyla ayrı bir kabin içerisinde konuşlanan bir tercümanın konuşmacılara ve katılımcılara verdiği tercüme hizmetidir.

 

Simültane tercümede, tercümanımız konuşmacı ile aynı anda çeviri yapmaktadır. Böylece konuşma bölünmeden daha hızlı ve etkili bir çeviri hizmeti sağlanmaktadır konularında uzman en az 10 yıl deneyimli üniversite mezunu tercüman kadrosu ve ekipmanlarıyla en kaliteli şekilde simültane çeviri hizmeti sağlamaktadır.

 

Ardıl Tercüme:  Ardıl çeviri, iş görüşmeleri, toplantı, gezi, mahkeme, noter, tapu dairesi gibi daha az katılımlı alanlarda tercih edilen sözlü çeviri türüdür. Ardıl çeviride konuşmacının sözlerinin akabinde tercüme yapılmaktadır. 

 

Firmamız her türlü sözlü çeviri ihtiyacınızda bütün dillerde en kısa sürede tercüman temin edebilmektedir. Gayrimenkul alım satım işlemlerinde, noter huzurunda yapılacak olan vekâletname, mahkemelerdeki işlerinizde, sözleşme, devir gibi işlemlerinizde, gümrüklerdeki işlemlerinizde ve ihtiyacınız olan birçok alanda bizlere başvurmanız yeterli olacaktır.

 

Simültane Tercüme:  Simültane çeviri, genellikle geniş katılıma sahip büyük toplantı, kongre, konferans, televizyon yayınları gibi etkinliklerde özel ekipmanlar yardımıyla ayrı bir kabin içerisinde konuşlanan bir tercümanın konuşmacılara ve katılımcılara verdiği tercüme hizmetidir. Simültane tercümede, tercümanımız konuşmacı ile aynı anda çeviri yapmaktadır. Böylece konuşma bölünmeden daha hızlı ve etkili bir çeviri hizmeti sağlanmaktadır
<< Geri