Ticaret ve İş Tercümeleri

Günaydın Tercüme Bürosu, Ticari dokümanlar, sözleşmeler, teklifler, bankacılık, finans işlemleri, uluslararası taahhütler, ihaleler, toplantı tutanakları, raporlar, fizibiliteler, araştırmalar v.b çeviri. Dünyadaki tüm resmi dillerde ve konularda noter yeminli tercüme hizmeti vermekteyiz.

 

Tercümanlarımız konularında en az 10 yıl deneyimli ve üniversite mezunu olup konularında uzmandırlar. Tercüme edilmesini istediğiniz dokümanları ister e-posta ile gönderin, isterseniz Türkiye`nin hangi noktasında olursanız olun bizi arayın, adresinizden kargoyla aldıralım. Tercüme işlemlerinizi tamamlayalım ve size teslim edelim.

 

Günaydın Tercüme bürosu olarak, Konusunda yüksek öğrenim görmüş ve kendi branşlarında uzmanlaşmış tercümanlarımız tarafından, her konudaki teknik dokümanlarınız tercüme edilmektedir.


Teknik tercümeler teknik ve idari şartnameleri, her türlü makine, ekipman, cihaz ve aracın kullanma kılavuzlarını, çeşitli resmi kurumların teknik ihale dokümanlarını, inşaat, madencilik, karayolları işlerini kapsayan dokümanları ve bu alanlarda uzmanlık gerektiren çevirileri kapsamaktadır. 

 

Teknik tercümede işinizi asla şansa bırakamazsınız. Teknik dokümanlar hayati önem arz eden dokümanlardır. Herhangi bir makinenin en ufak bir kablosunun adının bile yanlış tercüme edilmesi ya da cümle yapısında yapılabilecek en küçük hata makinenizin çalışmamasına ya da ciddi maddi ve manevi kayıpların ortaya çıkmasına neden olabilir. Günaydın Tercüme bürosu uzun yıllardır Türkiye’nin en büyük kuruluşlarına teknik çeviri hizmeti vererek alanında uzmanlaşmış ve sadece teknik tercüme konusunda kendini kanıtlamış tercümanlarla çalışmaktadır.
<< Geri