Web Tasarım Çevirileri

Günaydın Tercüme bürosu olarak, Web sitelerinizin yabancı dillere çevrilmesini, tasarımının düzenlenmesi ve uluslararası yayına uygun hale getirilmesi işlemlerini sağlamaktadır. Günümüz dünyasında şirketinizi ve ürünlerinizi yurtdışında tanıtmak için pahalı fuar organizasyonlarına katılmak ya da masraflı iş gezilerine çıkmak yerine iyi bir web sitesi ile şirketinizi en iyi şekilde temsil edebilirsiniz.

 

Şirketinizi ve ürünlerinizi dünya pazarına tanıtmak istiyorsanız, yurtiçindeki yabancı müşteri profiline ulaşmak istiyorsanız web sitenizin başta İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca dillerinde tercümesi kaçınılmazdır. Konularında Uzman en az 10 yıl deneyimli üniversite mezunu noter yeminli çevirmen kadrosuyla dil çözümleri sağlamaktadır.

 

Globalleşen iş dünyasında web sitesi bir şirketin olmazsa olmazı haline gelmiştir. Web sitenizin diğer dillerdeki versiyonları ise şirketinizin dünyaya açılan kapısı niteliğindedir. Sitenizin en etkileyici ve en doğru şekilde çevirisi için doğru yerdesiniz!

 

Günümüz dünyasında şirketinizi ve ürünlerinizi yurtdışında tanıtmak için pahalı fuar organizasyonlarına katılmak ya da masraflı iş gezilerine çıkmak yerine iyi bir web sitesi ile şirketinizi en iyi şekilde temsil edebilirsiniz. Şirketinizi ve ürünlerinizi dünya pazarına tanıtmak istiyorsanız, yurtiçindeki yabancı müşteri profiline ulaşmak istiyorsanız web sitenizin başta İngilizce, Almanca, Rusça ve Fransızca dillerinde tercümesi kaçınılmazdır. 

 

Kendinizi yabancılara en iyi şekilde ifade edebilmeniz yolu sitenizin çevirisine yine yabancı bir kişinin gözüyle bakabilmekten geçmektedir. Bu doğrultuda Saygıner Tercüme, web sitelerinizin çevirilerini uzman tercümanlara yaptırdıktan sonra ana dili İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca ya da ilgili başka bir dil olan editörlere kontrol ettirmekte ve eğer varsa, gerekli düzeltmeleri yaptırmaktadır.

 

CD/Kaset Deşifresi: Seminer, konferans gibi organizasyonların ses kayıtları yanında kasete ya da başka herhangi bir veri saklama ünitesine kaydedilmiş her türlü konuşmanın deşifre edilerek yazılı doküman haline getirilmesi çalışmasıdır.
<< Geri