Yeminli Tercüme Hizmeti

Günaydın Tercüme bürosu olarak, yeminli ve noter tasdikli tercüme hizmeti yasal amaçlarla resmi yetkililere sunulması gereken resmi belgelerin tercümesidir. Konsolosluk ve vize işlemleri için gereken pasaport, nüfus kayıt örneği, adli sicil, diploma, transkript, askerlik durum ya da terhis belgeleri, tapu, ikametgâh, vb. bu evrakların çevirileri en doğru şekilde yapılmakta ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda noter onayı ve apostil işlemleri de yapılarak teslim edilmektedir.

 

Konularında Uzman en az 10 yıl deneyimli üniversite mezunu noter yeminli çevirmen kadrosuyla uzman dil çözümlerini Günaydın Tercüme Bürosu Tarafından Özenle sağlamaktadır.

 

Günaydın Tercüme bürosu olarak,  Tüm dillerde Yeminli - Noter tasdikli Tercümeler: Konusunda uzman ve noterden yemin belgeli tercümanlarımız tarafından tercüme edilen, yasal sorumluluk gerektiren tercüme hizmetimizdir.


 
Konsolosluk ve vize işlemleri için gereken pasaport, nüfus kayıt örneği, adli sicil, diploma, transkript, askerlik durum ya da terhis belgeleri, tapu, ikametgâh, vb. matbu evrakların çevirileri GünaydınTercüme Bürosunda en hızlı ve en doğru şekilde yapılmakta ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda noter onayı ve apostil işlemleri de yapılarak teslim edilmektedir.
<< Geri